Чекаємо на запитання: +380 672930939
UA RU
07.05.2021

ЕНЕРГЕТИЧНА КРИЗА, ПРО ЯКУ НІХТО НЕ ГОВОРИТЬ

ЕНЕРГЕТИЧНА КРИЗА, ПРО ЯКУ НІХТО НЕ ГОВОРИТЬ

Ми живемо в світі, де слова підбираються дуже ретельно. Компанії наймають фірми зі зв'язків з громадськістю, щоб надати правильне значення тому, що вони говорять. Політики роблять заяви, які говорять про те, що все йде добре. Газети хочуть, щоб їх рекламодавці були щасливі; вони безумовно не будуть оголошувати, що автомобіль, який ви купуєте сьогодні, може вам не знадобитися через п'ять років. Я вважаю, що в останні роки сталося те, що «правда» стала дуже темною. Ми живемо в обмеженому світі; ми швидко наближаємося до різних меж. Наприклад, прісної води не вистачає на всіх., В тому числі сільське господарство і бізнес. Це неадекватне водопостачання в даний час обертається нестачею продовольства в багатьох місцях, оскільки для зрошення потрібно прісна вода. Ця проблема, в деякому розумінні, є енергетичною проблемою, тому що додавання більшої кількості зрошення вимагає більшої кількості енергії, використовуваної для риття більш глибоких колодязів або створення опріснювальних установок. Ми наближаємося до проблем нестачі енергії, не надто відрізняється від проблем Першої світової війни, Другої світової війни і епохи депресії між війнами.

 

Зараз ми живемо в дивному світі, наповненому напівправдою, не надто відрізняється від світу 1930-х років. Американські газети не враховують безліч історій, які можна було б написати про зростаючу проблему відсутності продовольчої безпеки у всьому світі і навіть у США. Ми бачимо все більше повідомлень про конфлікти між країнами і збільшується розрив між багатими і бідними, але ніхто не пояснює, що таких змін слід очікувати, коли споживання енергії на душу населення починає падати занадто низько.

 

Схоже, що більшість людей вважає, що всі ці проблеми можна вирішити, просто збільшуючи податки на багатих і використовуючи доходи для допомоги бідним. Вони також вважають, що найбільша проблема, з якою ми стикаємося, - це зміна клімату. Далеко не всі навіть обізнані про проблеми нестачі продовольства, вже існуючих в багатьох частинах світу.