Чекаємо на запитання: +380 672930939
UA RU
06.05.2021

ПІДСУМКИ ГАЗУ - ДО ЧОГО ПРИВЕДЕ СКОРОЧЕННЯ

ПІДСУМКИ ГАЗУ - ДО ЧОГО ПРИВЕДЕ СКОРОЧЕННЯ

Зустріч ОПЕК, відбудеться на чолі з міністром енергетики Саудівської Аравії принцом Абдулазізом бен Сальманом і віце-прем'єром Росії Олександром Новаком.

Перед ОПЕК делікатне завдання - пом'якшення та скорочення видобутку. З минулорічним масовим обвалом попиту будуть враховуватися ризики і не впроваджуватимуть занадто швидко.

Якщо додати невизначеності з приводу того, скільки іранської нафти буде на ринку, так як переговори про пом'якшення санкцій США проходять у Відні, перед ОПЕК стоїть величезне завдання.

Крім того, ми будемо отримувати російський погляд на всі перераховані вище питання.

Залишаючись в Росії, газовий гігант «Газпром» проводить свій щорічний день інвестора, який, як очікується, дасть уявлення про європейську стратегію продажів газу компанії на решту цього року.

Росія залишається домінуючим постачальником газу в Європі, і її поведінка з продажу є ключовим сигналом для учасників ринку.

До середини квітня продажу європейського газу зросли приблизно на 28% в порівнянні з роком і склали більше 60 млрд кубометрів, оскільки холодна погода спричинила високий попит.

Оскільки «Газпром» відкликав велику частину газу, який він зберігав в Європі для продажу цієї зими, залишається неясним, чи зможе він поповнити запаси і чи буде він бронювати більше короткострокових потужностей через Україну для збільшення поставок.