Чекаємо на запитання: +380 672930939
UA RU

Про компанію

Наше бачення та цінності

Наше бачення ясне. Ми тут, щоб покращувати життя людей. Наші цінності формують нашу культуру. Вони описують, як ми реалізуємо наше бачення, і допомагають нам підтримувати репутацію СПРАВЖНЬОГО місця для роботи. Дізнайтеся більше як ми проявляємо найкраще в наших співробітниках.

Ставимо наших клієнтів на перше місце

Ми прагнемо передбачати і доставляти те, що потрібно нашим клієнтам. Ми думаємо, як замовник!

Ставимо наших клієнтів на перше місце

Працюючи разом

Ми цінуємо наші робочі відносини з клієнтами, колегами і суспільством. Ми слухаємо!

Працюючи разом

Наша енергія

POWERSTOCK забезпечує електроенергією і газом, розширюємо можливості користувачів. За допомогою індивідуальних рішень ми з'єднуємо людей способами, які колись були неможливими.

Наша енергія

Наші люди

Команда POWERSTOCK прагне бути силою добра в енергетичному секторі. Ми кожен раз привносимо в нашу роботу ентузіазм, мету, знання і економію. Ми використовуємо будь-яку можливість, щоб створити кращий енергетичний світ для всіх.

Наші люди

Наше суспільство

Ми вважаємо, що масштаб трансформації в складному енергетичному світі вимагає таких же відданих справі партнерів, як і ми. Партнери, що розділяють наші цілі і цінності. Ми працюємо над актуалізацією інформації для клієнтів, щоб пропонувати дійсно економічно вигідні рішення. Ми готові допомогти - від глобальних компаній зі складними потребами до приватних клієнтів, де підтримка POWERSTOCK може змінити багато тисяч життів.

Наше суспільство