Чекаємо на запитання: +380 672930939

Про компанію

Наше бачення та цінності

Наше бачення ясне. Ми тут, щоб покращувати життя людей. Наші цінності формують нашу культуру. Вони описують, як ми реалізуємо наше бачення, і допомагають нам підтримувати репутацію СПРАВЖНЬОГО місця для роботи. Дізнайтеся більше як ми проявляємо найкраще в наших співробітниках.

Ставимо наших клієнтів на перше місце

Ми прагнемо передбачати і доставляти те, що потрібно нашим клієнтам. Ми думаємо, як замовник!

Ставимо наших клієнтів на перше місце

Працюючи разом

Ми цінуємо наші робочі відносини з клієнтами, колегами і суспільством. Ми слухаємо!

Працюючи разом

Наша енергія

POWER STOCK забезпечує електроенергією і газом, розширюємо можливості користувачів. За допомогою індивідуальних рішень ми з'єднуємо людей способами, які колись були неможливими.

Наша енергія

Наші люди

Команда POWER STOCK прагне бути силою добра в енергетичному секторі. Ми кожен раз привносимо в нашу роботу ентузіазм, мету, знання і економію. Ми використовуємо будь-яку можливість, щоб створити кращий енергетичний світ для всіх.

Наші люди

Наше суспільство

Ми вважаємо, що масштаб трансформації в складному енергетичному світі вимагає таких же відданих справі партнерів, як і ми. Партнери, що розділяють наші цілі і цінності. Ми працюємо над актуалізацією інформації для клієнтів, щоб пропонувати дійсно економічно вигідні рішення. Ми готові допомогти - від глобальних компаній зі складними потребами до приватних клієнтів, де підтримка POWER STOCK може змінити багато тисяч життів.

Наше суспільство